• Çar. Nis 17th, 2024

AYKONT LOGISTICS

Uluslararası Taşımacılık

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Uluslararası taşımacılık alanında sektörde birçok firma ile çalışmış Aykont Lojistik, Sahip olduğu kadrosuyla yüklerinizi organize etmektedir.

Organizasyon yapısında süreç bazlı yönetim şeklini benimseyen Aykont Lojistik, otomasyon ve dijitalleşme fırsatlarını değerlendirerek, İnsan Kaynakları ve Teknoloji’ye yatırım yapmaya devam etmektedir.

Aykont Lojistik, kapsamlı bir nakliye ve nakliye hizmeti vermek amacıyla 2006 yılında İstanbul, TÜRKİYE’de kurulmuştur. Kendini işine adamış ve deneyimli ekibimiz, rota ve taşıma şekli ne olursa olsun tüm ithalat ve ihracat ihtiyaçlarınız için tek elden rekabetçi bir çözüm sunar. Rekabetçi nakliye oranları ve kişisel hizmete verilen gerçek önem ile, deniz, hava, karayolu veya demiryolu ile tüm nakliye gereksinimlerinizde size ve işinize yardımcı olmak için ideal bir konumdayız. Esneklik ihtiyacını anlıyor ve hizmetlerimizi müşterinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlıyoruz. İster dünya çapındaki en rekabetçi navlunu temin etmemize yardım etmemize ihtiyacınız olsun, ister sadece mallarınızı gümrükten çekmemizi ve belirlenen teslimat noktasına nakliyeyi ayarlamamızı isteyin, size yardımcı olabiliriz.

Size yardımcı olmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız ve bu uygulamalı yaklaşım, müşterilerimizle mükemmel uzun vadeli ilişkiler kurmamızı sağladı. Tedarik ekibinin önemli bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Size yardımcı olabilirsek lütfen bizimle iletişime geçin veya bir nakliye ücretine ihtiyacınız varsa e-mail ve whatsApp ile çevrimiçi teklif alabilirsiniz.